199083-2017 - ÄndringSverige-Malmö: Prenumerationstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Prenumerationsservice.
Referensnummer: STK-2017-395
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79980000 Prenumerationstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av prenumerationsservice av tryckta dagstidningar och tidskrifter.