2. Förfarande
Förfarande
Titel: Projektledare förändringsledning (nivå 5) HSF
Beskrivning: Region Stockholm implementerar masterdata management inom organisationen och efterfrågar med anledning av detta en projektledare inom förändringsledning. Fullständing information framgår i anbudsinbjudan med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: HSN 2025-0208
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000