2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster kulturbyggnader och kulturmiljöer
Beskrivning: Konsulttjänster för kulturbyggnader och kulturmiljöer inom beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: Ks 1478/2023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71210000 Arkitektoniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 92522000 Konservering av historiska platser och byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del