Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Solavskärmningsprodukter
Referensnummer: 711/21
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39522130 Markiser
II.1.4.
Kort beskrivning
Solavskärmningsprodukter till Helsingborg stad
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 39515400 Rullgardiner, 39515430 Persienner, 39522130 Markiser, 45421144 Monteringar av markiser