2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låssmedstjänster
Beskrivning: Ramavtal för Låssmedstjänster inom Nynäshamns kommun.
Intern identifierare: KS/2025/0189/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98395000 Låssmedstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000