Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västerbottens län (SE331)
Land: Sverige
Uppskattad löptid