See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tre stycken tvåfackade sopbilar
Beskrivning: Tre stycken fabriksnya tvåfackade sopbilar.
Intern identifierare: Tos 7894/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Krav på varan
Beskrivning: Krav på varan
Intern identifierare: Tos 7894/2024-6
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: Tilldelningskriterier
Intern identifierare: Tos 7894/2024-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning (1)
Beskrivning: Leverantörsprövning
Intern identifierare: Tos 7894/2024-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Administrativa villkor
Beskrivning: Administrativa villkor
Intern identifierare: Tos 7894/2024-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Kontraktsvillkor 1
Beskrivning: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: Tos 7894/2024-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Administrativa villkor (1)
Intern identifierare: Tos 7894/2024-8
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Kontraktsvillkor
Intern identifierare: Tos 7894/2024-9
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Administrativa villkor (1) (1)
Intern identifierare: Tos 7894/2024-10