199569-2024 - Resultat
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Länsupphandling mejeri 2022
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLänsupphandling mejeri 2022
BeskrivningLänsupphandling mejeri
Föregående meddelande331944-2023
Intern identifierareKs 1472/2022
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del