2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck och däckservice till tunga fordon och maskiner
Beskrivning: Upphandlingen avser försörjning av varor och tjänster inom området för däck till tunga fordon och maskiner
Intern identifierare: KS-2023/00536
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34352000 Extra kraftiga däck, 34352100 Lastbilsdäck, 34352300 Däck till jordbruksmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Däck och däcktjänster