199734-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Ramavtal avseende Husarkitekt Skepps- och Kastellholmen
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal avseende Husarkitekt Skepps- och Kastellholmen
BeskrivningHusarkitekten är rådgivare åt SFV i förvaltningen och ska medverka till att de arkitektoniska, konstnärliga, antikvariska och tekniska synpunkterna tillgodoses och ska med sin särskilda kompetens säkerställa att kontinuitet och kvalitet uppnås i den löpande omvårdnaden objekten. Se Ansökningsinbjudan för mer information.
Intern identifierare0475/26
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000