Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79995100 Arkiveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79560000 Arkivering, 92512000 Arkivtjänster
Leveransplats
Postadress: Fleminggatan 14
Ort: Stockholm
Postnummer: 10420