See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler till lägenheter - Fåtöljer och dynor
Beskrivning: Upphandlingen avser fåtöljer och dynor till lägenheter, som Migrationsverket hyr.
Föregående meddelande: 015980-2020
Intern identifierare: 3.2.1-2019-40229
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39140000 Möbler för hemmet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del (1)
Beskrivning: Soffor och dynor till våra boenden
Intern identifierare: 532783-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde Fåtöljer
Beskrivning: I anbudsområde Fåtölj ingår följande produkter: - Fåtölj - Dynor till fåtölj
Intern identifierare: 552022-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde Dynor
Beskrivning: I anbudsområde dynor ingår följande produkter: - Ryggdyna - Sittdyna
Intern identifierare: 552027-2
Huvudklassificering (cpv): 39143300 Vardagsrumsmöbler