See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vatten-, och processkemikalier till LBVA
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av vattenreningskemikalier och processkemikalier till LBVA. Ytterligare information om upphandlingsföremålen framgår av upphandlingsunderlaget med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: LBVAAB 2025/00304
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Framgår av upphandlingsunderlaget.
Intern identifierare: 1861778-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 1. Processkemikalier - Avloppsvatten 1
Intern identifierare: 1813822-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2. Processkemikalier - Dricksvatten
Intern identifierare: 1813824-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 3. Processkemikalier - Skumdämpningsmedel
Intern identifierare: 1813827-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Anbudsområde 4. Processkemikalier - Avloppsvatten 2
Intern identifierare: 1813828-4