2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionsbesiktning brandlarms-, sprinkler - samt gassläckningsanläggningar
Beskrivning: Avtal, se beskrivning.
Intern identifierare: KS 2024/1844 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generellt