See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av mat till mottagningskök och boenden
Beskrivning: Transporter av kyld mat sker enligt schema inom Växjö kommun. Turerna sker mellan produktionskök till mottagningskök och boenden.
Intern identifierare: SN 2024-00030
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000