2. Förfarande
Förfarande
Titel: Telefoni - Molnväxel, operatörstjänster, terminaler och tillhörande tjänster
Beskrivning: Se upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: Dnr 2026-237
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32250000 Mobiltelefoner, 64227000 Integrerade telekommunikationstjänster, 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000