200127-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning av byggnader – Saneringsarbeten Boxholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Saneringsarbeten Boxholm
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande saneringsarbeten
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:112185:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90911100 Städning av bostäder, 42924720 Saneringsutrustning, 45262660 Asbestsaneringsarbete, 90920000 Sanering av anläggningar
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 24 månader förlängningsoption.