2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultuppdrag vid Stribergs fd sågverk
Beskrivning: SGU efterfrågar konsulttjänst för åtgärdsförberedande utredningar vid Stribergs fd sågverk samt projektering av åtgärd.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94578:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster