See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av utemiljö, gata, park och fastighet
Beskrivning: Uppdraget avser drift och underhållsentreprenad av grönyteskötsel och snöröjning. Entreprenaden är delad i ett antal geografiska områden. Upphandlingen avser område 1,6 och 7.
Intern identifierare: 2025_25/133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 77311000 Skötsel av trädgårdar och parker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Drift av utemiljö, grönytor och snöröjning
Beskrivning: snö
Intern identifierare: 1834872-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1 Bottnaryd, Ryd, Norra Unnaryd med omnejd
Intern identifierare: 1834873-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 6 Huskvarna
Intern identifierare: 1834878-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 7 Visingsö, Ölmstad, Kaxholmen, Skärstad och Örserum
Intern identifierare: 1834879-3