200329-2019 - PlaneringSverige-Göteborg: Programvara för analys eller forskning
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI — Lab Animal Management Software
Referensnummer: EUI 18 066
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48461000 Programvara för analys eller forskning
II.1.4.
Kort beskrivning
Lab animal management software.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
48219300 Programvara för administration, 48460000 Programvara för analys, forskning, matematik eller prognos
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
See the RFI.