Upphandlingen avser projektledare till installation vid nybyggnadsprojekt samt uppgradering av säkerhetssystem vid myndighetens VS.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster, 71316000 Konsulttjänster för telekommunikation, 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 71317200 Hälso- och säkerhetstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen