200346-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Tillsyn, service och underhåll av hissar och lyftanordning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTillsyn, service och underhåll av hissar och lyftanordning
BeskrivningUpphandling gällande tillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll av lyftanordningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTillsyn, skötsel och avhjälpande underhåll av lyftanordning
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:87330:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader, 50740000 Reparation och underhåll av hissar