200365-2024 - Resultat
Sverige – Äldreomsorg – Drift Ribbings Backe - särskild boende för äldre
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift Ribbings Backe - särskild boende för äldre
BeskrivningSollentuna kommun bjuder in intresserade anbudsgivare att lämna anbud avseende drift av Ribbings backe, särskilt boende för äldre.
Intern identifierareSK2023-0467
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDrift Ribbings Backe - särskild boende för äldre
Intern identifierareDrift Ribbings Backe - särskild boende för äldre