200457-2017 - ÄndringSverige-Stockholm: Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
Rättelse
Byggentreprenader
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ny-, om- och tillbyggnad Vasa Real i samverkan.
Referensnummer: 2017-00041
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Om-, till- och nybyggnation av skola och förskola Vasa Real, utförandeentreprenad i samverkan.