2. Förfarande
Förfarande
Titel: Räddningsstation Syd Partnering
Beskrivning: Nybyggnation av Räddningsstation med Vagnhall, tvätthall, gemensamhetsutrymmen, kontor samt utrymmen för skötsel av utrustning
Intern identifierare: 25/11
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000