2. Förfarande
Förfarande
Titel: Västfastigheter - Service och reservdelskomponenter för lustgasdestruktorer
Beskrivning: Service och reservdelskomponenter för lustgasdestruktorer
Intern identifierare: SFSS 2025-00993
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50400000 Reparation och underhåll av medicinsk utrustning och precisionsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000