See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenaddäck samt service
Beskrivning: Inköp av entreprenaddäck samt tillhörande service.
Intern identifierare: 2021/0522-VKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän del
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Däck
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Egenförsäkran