2. Förfarande
Förfarande
Titel: Social Listening and Media Monitoring Tool
Beskrivning: The procurement of a cloud-based global social listening and media monitoring tool/platform at enterprise scale.
Intern identifierare: 00062/2026
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72314000 Datainsamlings- och kollateringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 72316000 Dataanalys
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000