See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Storköksutrustning
Beskrivning: Nu ska avtalet för storköksutrustning förnyas i sju dalakommuner. Avtalet omfattar köp och leverans samt installation, service, utbildning och reparationer för produkter inom kyla, diskmaskiner, värme och tillagning, beredningsmaskiner samt köksinredning. Är ni en leverantör av detta? Tveka inte att vara med och lämna anbud. Välkomna!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:122834:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39314000 Utrustning för industrikök, 42959000 Diskmaskiner för storkök