Förbrukningsartiklar inom Injektion och infusion + slutna system för Cytostatikabehandling Helt eller delat anbud Anbudsgivare kan välja att lämna anbud på ett eller flera anbudsområden. Varje anbudsområde utvärderas och tilldelas var för sig.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33141310 Injektionssprutor, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets), 33194000 Apparatur och instrument för transfusion och infusion, 33194100 Utrustning för infusion
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen