Typ av upphandlande myndighet Regionalt eller lokalt organ
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Städ-, tork-, kemtekniska- och serveringsprodukter
Referensnummer: 11502
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33760000 Toalettpapper, näsdukar, handdukar och servetter, 33770000 Sanitetspapper, 39831200 Tvätt, disk och rengöringsmedel, 39831300 Golvrengöringsmedel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen