2. Förfarande
Förfarande
Titel: Protein analysis
Beskrivning: syftet med upphandling är att få prover analyserade
Intern identifierare: 2-95/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71620000 Analystjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000