See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pneumatic rapping device
Beskrivning: Purchase and installation for pneumaticly controlled rapping device for boilers 1 & 2.
Intern identifierare: HEM-2023/00317
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09323000 Fjärrvärme
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Template (OBS! ÄNDRA och ange namn på utvärdering)