See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Insamlingsfordon till Lumire
Beskrivning: 1st Liten Lastväxlande insamlingsfordon EL 1st Frontlastande Insamlingsfordon LBG 1st Lastväxlande insamlingsfordon FL klass CBG 1st Kravpecifikation Lastväxlare med kran LBG 3st Tvåfacks-baktömmande insamlingsfordon CBG 1st Slamsläp 1st Lastväxlarsläp 1st Smidig distributionsbil för styckegods CBG
Intern identifierare: KLF 2024/1015
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Insamlingsfordon
Beskrivning: Frontlastande Insamlingsfordon LBG 2024-06-10 Lastväxlande insamlingsfordon FL klass CBG 2024-06-10 Kravpecifikation Lastväxlare med kran LBG 2024-06-10 Tvåfacks-baktömmande insamlingsfordon CBG 2024-06-10
Intern identifierare: Insamlingsfordon
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Insamlingsfordon Släp
Beskrivning: Släp
Intern identifierare: Insamlingsfordon Släp
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kärlbil
Beskrivning: Kärlbil
Intern identifierare: Kärlbil
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Litet Lastväxlande insamlingsfordon EL
Beskrivning: Litet Lastväxlande insamlingsfordon EL
Intern identifierare: Litet Lastväxlande insamlingsfordon EL