See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tryckeritjänster
Beskrivning: Tryckeritjänster
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42991000 Pappers-, tryckeri- och bokbinderimaskiner samt delar till dessa
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:120524:Lot:1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: För övriga kommuner Bjuv, Perstorp och Örkelljunga