2. Förfarande
Förfarande
Titel: Installation av nytt bild-, ljud- och ljus system inklusive serviceavtal
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på Wisby Strand Congress & Event AB:s upphandling, som avser installation av nytt bild-, ljud- och ljus system inklusive serviceavtal på fastighet Kasernen 4 i Visby. De nya systemen ska ersätta nuvarande system. Systemen ska vara avsedda för professionell scenverksamhet och vara användarvänliga. För att kunna lämna anbud ska anbudsgivare innan anbudslämning ha genomfört platsbesök tillsammans med Beställaren.
Intern identifierare: 2026:01WS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 51313000 Installation av ljudutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000