201046-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bedömningstjänster vid rekrytering – Språktester
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpråktester
BeskrivningUpphandling av språktester vid rekryteringar.
Intern identifierareON 2024/394
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79635000 Bedömningstjänster vid rekrytering
Ytterligare klassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSpråktester