201053-2021 - ResultatSverige-Gävle: Mobiltelefoner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mobiltelefoner och datortillbehör 21
Referensnummer: LM2020/029492
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32250000 Mobiltelefoner
II.1.4.
Kort beskrivning
Behov av att lösa försörjningen av mobiltelefoner och tillbehör samt datortillbehör.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30230000 Datorrelaterad utrustning, 30237000 Delar och tillbehör till datorer, 30237200 Datortillbehör
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Lantmäteriets är i behov av att lösa försörjningen av mobiltelefoner och tillbehör samt datortillbehör.