See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsarbeten- Avesta kommun
Beskrivning: Underhållsbeläggningar Fräsning av asfaltMindre projekt inom väg. (kantsten sättning mm)Asfaltsreparationer inkl justering efter t.e.x VA arbeten mm.Återvinning och omhändertagande av asfalt.Beläggning på nybyggda gator och gång/cykelvägarVägmarkering/Trafiklinjemålning
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:90705:Lot:1