201075-2022 - ÄndringSverige-Stockholm: Trycksaker och tillhörande produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dramaten Tryckeriupphandling 2022
Referensnummer: 22/1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Tryckeri
ca 700 SEk per år
Programblad, foldrar och broschyrer