201113-2020 - ResultatSverige-KARLSTAD: Operationsinstrument
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Borr- och sågutrustning för ortopedisk kirurgi
Referensnummer: RS/192829
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33162200 Operationsinstrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser avtal på borr- och sågutrustning för ortopedisk kirurgi.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen