201145-2017 - ResultatSverige-Lidköping: Audiovisuell utrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Visualiseringssystem till Räddningstjänsten Västra Skaraborg – Lidköpings kommun 2017.
Referensnummer: 2017/8
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
32321200 Audiovisuell utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av visualiseringssystem till Räddningstjänsten Västra Skaraborg.
Sista anbudsdag:
Anbudet skall vara Köparen tillhanda senast 24.3.2017 23:59.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
30191200 Stordiaprojektorer, 30231300 Bildskärmar, 30231310 Platta bildskärmar, 32320000 TV-utrustning och audiovisuell utrustning, 32321000 Storbildsprojektorer, 32324000 TV-apparater, 32342000 Högtalare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen