2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hay and Straw
Beskrivning: Inköp av hö
Intern identifierare: 2-2710/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03114000 Halm och foderväxter
Ytterligare klassificering (cpv): 03114100 Halm
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000