2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lätta transportfordon F+G
Beskrivning: Lätta transportfordon Område F och G
Intern identifierare: TI 2026-0100
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34136000 Skåpbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000