201241-2017 - ÄndringSverige-Vänersborg: Magnetkortsläsare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Betalkortsterminaler.
Referensnummer: 17/66
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30216200 Magnetkortsläsare
II.1.4.
Kort beskrivning
Västra Götalands läns landsting/Västra Götalandsregionen (”VGR”) inbjuder er att lämna anbud avseende upphandling Betalkortsterminaler.
Västra Götalandsregionen avser att upphandla betalkortsterminaler för att täcka de behov som Västra Götalandsregionens verksamheter har.