201300-2017 - ÄndringSverige-Uppsala: Pulver för brandsläckare
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service, underhåll och anskaffning av brandteknisk utrustning, Uppsala kommun.
Referensnummer: KSN-2017-2130
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24951210 Pulver för brandsläckare
II.1.4.
Kort beskrivning