201312-2022 - ÄndringSverige-Linköping: Proteser
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Axel- och armbågsprotes
Referensnummer: UC-2021-414
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33184000 Proteser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av axel- och armbågsprotes.