201317-2022 - ÄndringSverige-Malmö: Textilgarn och -tråd
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Material till textilslöjd
Referensnummer: STK 2021-1248
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
19400000 Textilgarn och -tråd
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av material till bland annat textilslöjd