2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verksamhetsstöd för kvalitets och miljöledningssystem
Beskrivning: Verksamhetsstöd för kvalitets och miljöledningssystem
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48311000 Programvara för dokumenthantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Verksamhetssystem kvalitetsldening
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94103:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 72250000 System- och stödtjänster