2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fotonräknande datortomografer
Beskrivning: Fotonräknande datortomografer
Föregående meddelande: 400903-2023
Intern identifierare: RS 2023-03083
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal